Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

Siz değerli müşterilemizin aklımızdan, gönlümüzden çıkmayan anlar vardır hepimizin hayatında;
 
Doğum günlerinin yanı sıra düğün, nişan, sünnet gibi özel törenlerdir bunlar özellikle; sevgililer günü, anneler günü ve ayrıca bebeğimizin çıkardığı ilk diş zamanı gibi… Bizim için önem taşıyan bugünlerde, özellikle sevdiklerimizi önemli hissettirmek amacıyla onları sevindirmek isteriz mutlaka..
 
İşte Biz Hamur Sanatı olarak, bu ve buna benzer  düşünceden yola çıkarak, hayata geçti sizler için.
 
Size uygun, özel hazırladığımız birbirinden güzel lezzetli ve renkli görsel olarak,  sadece size özel olarak hazırlanan, taze pastalar ile özel kurabiyelerimiz  sevdiklerinizle geçirdiğiniz o güzel anları daha özel kılabilmek adına çalışmaktayız. Güzel anılarınıza sunduğumuz bu özel lezzetlerle sizinle paylaşmak için buradayız..
 
Mutluluk o ki; paylaştıkça güzelleşir, mutlu anlarınızda bizim, sizlerle yanınızda olmak dileğiyle...

Hamur Sanatı Pasta Kurabiye Glutensiz ürünler ile sağlıklı ve son derece temiz titiz işçilik ile tüm müşterilerimize önermekteyiz.  HamurSanatı olarak, Güzel, sağlıklı, şık hediyeler ve tatlar için hizmetinizdeyiz.

Hamur Sanatı Değer verdiğiniz birisine güzel bir hediye almak istiyorsunuz veya bu güzel tatları damak zevkinize uygun lezzeti tatmak istiyorsunuz, hediye kadar değerli, özel mesaj ile kendinizi ifade etmek isterseniz. Ama hediyeyi çarşıda pazarda arayıp bulmak ya da sevdiğinize ulaştırmak konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Meyvesepeti, çiçeksepeti şeklinde kek,kurabiye veya çikolata hediye edin farkı yaşayın ve yaşatın.

Hamur Sanatı Hediye almak istiediğiniz değerli bir kişi var. Özel mesaj ile kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Ama hediyeyi çarşıda pazarda arayıp bulmak ya da sevdiğinize ulaştırmak konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Meyvesepeti, çiçeksepeti şeklinde kek,kurabiye veya çikolata hediye edin farkı yaşayın.


Hamur sanatı olarak Gelin bu karmaşaya bir son bulsun size biz yardımcı olalım.

hamursanati.com olarak tek merkezde doğal çözüm ürettik: Siz hediyenizi seçin, özel mesajınızı belirtin, biz teslim edelim, siz takdirleri toplayın.


Hamur Sanatı Siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran "bütünsel hizmetimiz" neleri kapsıyor?

"Zaman" en kıymetli varlığımız : Hediye arama zahmetine girmeden, görsel ve lezzetli hediye ve sepet çiçeklerimizden birini seçip kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

Hamur Sanatı Lezzetli Çiçek Sepeti olan her çeşidi meyve, kek, kurabiye, çikolata, truffle lezzet topları, draje ile sizlerle


"Alıcısına Memnuniyet" garantili: Birbirinden görsel ve lezzetli çiçeklerle, müşterilerimiz nezdinde kazandığımız beğeni sayesinde, "klasik çiçek" anlayışını da değiştirmekteyiz.


Hamur Sanatı Duygulara özel mesajlar : Hediyenin alıcısına özel belirteceğiniz mesajınızı, ister mesaj kartlarımızdan birine ister kurabiye üzerine yazdırabilir, böylece şükran ve övgü dolu geri dönüşler alabilirsiniz.


Hamur Sanatı; Hediyenizin ulaştığına dair mesaj : Şubemizin bulunduğu illerde yaptığımız teslimatlarda, teslimat sonrası sizi SMS ile bilgilendirmekteyiz.


Hamur Sanatı Pasta Kurabiye Glutensiz ürünler ile sağlıklı ve son derece temiz titiz işçilik ile tüm müşterilerimize önermekteyiz. Makul Fiyatlama : Türkiye genelinde şubeler ve kargo ile hizmet bütünü sistemi ile çalışıyoruz, kurduğumuz "aynıgün butik üretim-teslimat altyapısı" ve makul fiyatlandırma ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.


Nasıl Oluştu?

Hamur Sanatı Pasta Kurabiye Glutensiz ürünler ile sağlıklı ve son derece temiz titiz işçilik ile tüm müşterilerimize önermekteyiz. Klasik hediyeler veya "sade bir çiçek" gönderme anlayışı, yurtdışında olduğu gibi artık ülkemizde de yavaş yavaş değişiyor. Çiçekten vazgeçemiyoruz ama aynı zamanda farklı türde bir hediye de sunmak istiyoruz. İşte  bu anlayıştan hareketle doğdu. Artık lLezzetli Hediyeler ile sevdiklerinize hem "çiçek görselliği" hem de lezzetli ve keyifli tatlar hediye ederek fark yaratabilir; böylece haklı ve övgü dolu teşekkürler alabilirsiniz.


- Hijyenik şartlarda üretilmekte olup, annenizin yaptığı gibi lezzetli ve temiz olması en büyük çabamızdır.

- Katkı maddeleri ile koruyucu maddeler içermemesinden dolayı taze tüketilmesi önemlidir...
- Kullanılan çikolata, şekerleme ve gıda tüm sevdiklerinize güvenle sunabilirsiniz. 

Keyif yaratmak arzusu ile bunu sevdiklerinizle buluşturmak bizim için en güzel çalışmadır..

Hamur Sanatı Pasta Kurabiye Glutensiz ürünler ile sağlıklı ve son derece temiz titiz işçilik ile tüm müşterilerimize önermekteyiz. Lezzetli ve çiçek gibi güzel günler diler sizin için buradayız.